Nasza restauracja

Łowcy Smaków

Łowcy Smaków

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo o monotonię – w życiu, w pracy, na talerzu… Nawet wyjście do restauracji to wciąż te same wybory, bo przecież tego składnika nie znam, to nie brzmi zbyt smacznie, a tego to już w ogóle się boję. Jednak jakby to było, gdyby po wejściu do restauracji kucharz gotował specjalnie dla klienta? Bez żadnych schematów, bez żadnych kart, mając jedynie same poszlaki.

“Łowcy Smaków” to restauracja o niepowtarzalnym klimacie, gdzie serwowane dania są podróżą w głąb siebie. Ty zdradzasz nam swoje smaki, a my specjalnie przyrządzonym daniem staramy się zdobyć Twoje podniebienie. Taka, kulinarna podróż to wspaniała gratka dla wszystkich odkrywców i łowców wrażeń, którzy sami dyktują zasady. Podróżujemy zawsze od wtorku do piątku, bez menu, biletu i żadnych ograniczeń. W weekend natomiast cumujemy, skupiając się na tradycyjnej karcie dań.

To jak, wyprawa do pachnącej bazylią i pomidorami Toskanii, a może owoce morza zdające się przypominać Francję? Pamiętaj, to Ty wyznaczasz współrzędne, a nasz kucharz już odpowiednio utoruje drogę, polując na Twój smak.

Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli Cię zaskoczyć, jednak do momentu oficjalnego otwarcia wszystkich restauracji, będziemy bazować na tradycyjnej karcie dań (znajdziesz ją w zakładce Menu). Wizją Łowców jest polowanie i stuprocentowe zadowolenie klienta. Chcemy je widzieć, gdy rozpoczynasz przygodę z tym, co zmalowaliśmy na talerzu.

Gdy wszystko wróci do normy pamiętaj, że podróżujemy zawsze od wtorku do piątku, bez menu, biletu i żadnych ograniczeń. W weekend natomiast cumujemy, skupiając się na tradycyjnej karcie dań.

Poznaj Karolinę

Organizatorkę polowania

Organizatorkę polowania
Menu w tygodniu

Poluj odkrywaj!

Poluj odkrywaj!
lowcy ikony-01
Krok 1
Podejdź do wskazanego stolika i usiądź przy nim wygodnie
lowcy ikony-02
Krok 2
Nie szukaj menu. Poczekaj na kucharza/kelnera
lowcy ikony-03
Krok 3
Po jego przyjściu opowiedz o swoich smakach i wybierz kategorię dań (rybne, mięsne, wege, przystawki)
lowcy ikony-04
Krok 4
Poczekaj na wyjątkowe danie
lowcy ikony-05
Krok 5
Smakuj, poluj, odkrywaj!